Biz Kimiz

Robocoating Hakkında

Vizyon - Misyon - Değerlerimiz

Kalite ve Çevre Politikalarımız

Kurumsal

Boyama teknolojisinde global bir uzman

 

Şirketlerin teknolojiden en iyi şekilde yararlanmasına yardım etme

     Robocoating, Boyahane Tesisleri imalat ve kurulumundan,her türlü malzemeyi en rantabl biçimde boyayabilecek otomatik boyama sistemlerinden,boya ustasının elindeki tabancaya kadar komple çözümler sunar.Ayrıca yüksek teknolojiyi kolay kullanabilir programlama dilleri ile her türlü sanayide başarıyla ve güvenle kullanılmasını sağlar.

     Bu sayede,işinizin boyama kısmına , çevreci,güvenilir, verimli ve üretken kılan çözümlerle yardım edebiliriz.

Boyahane Verimliliği: daha azıyla daha çok yapmanızı sağlayan çözümler

     Enerji talebi hızla artarken sera gazı emisyonlarını etkili bir şekilde kesmemiz gerektiğini biliyoruz. Ayrıca, GHG emisyonlarının %40’tan fazlasına endüstri binaları ve konut pazarının neden olduğunu da biliyoruz. Boya tasarruflarını %30’a kadar artırabilen boyama verimliliği çözümleri sunmaktayız.

Sürdürülebilir imalat kalitesi: sözü eyleme dönüştürmek

     İş çözümlerinin ötesinde, sürdürülebilir imalat kalitesini her yönüyle ele alıyoruz:Boya ,tesis,makina ve çevre. Ve ölçemediğinizi yönetemediğinizden, gelişimimizi teknolojik yöntemlerle sağlıyoruz.Uluslarası endüstride tecrübe sahibi mühendislerimizle proje detayları mevcut ekonomik şartlar göz önünde tutularak en ekonomik yatırım ve işletme maliyetlerine ulaşılır.

 

 

Kurumsal | Robocoating